Prečo nakupovať u nás ?

 

1. VIEME ČO ROBÍME !

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2005, ale samotná firma Quadmoto s.r.o bola založená v roku 2009. Počas tohto obdobia sme zozbierali množstvo skúseností v oblasti štvorkoliek, ktoré si ceníme a na základe, ktorých si zakladáme naše meno. Zákazníkom dodávame vždy poskladaný a vyskúšaný stroj, ktorý po individuálnej dohode privezieme a kompletne zákazníka zaškolíme a vysvetlíme obsluhu stroja a vybraného príslušenstva. Zakladáme si na profesionálnom prístupe a korektných vzťahoch. Samotný stroj pred odovzdaním podstúpi predpredajný servis našim mechanikmi na základe, ktorého odovzdávame pripravený stroj na okamžité používanie !

2. INDIVIDUÁLNY A OBJEKTÍVNY PRÍSTUP

Predovšetkým garantujeme profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi. Individuálne poradenstvo pri výbere stroja na základe skúseností no hlavne požiadaviek klienta. Zaručujeme objektívny prístup a pravdivé informácie o strojoch, nezavádzame klienta dezinformáciami a vymyslenými "poviedkami" !

3. ZÁRUKA A AUTORIZOVANÝ SERVIS

Na stroje poskytujeme plnú záruku a zodpovednosť podľa obchodných a záručných podmienok k danému stroju podľa podmienok danými výrobcami resp. importérom. K riešeniu záručných opráv pristupujeme individuálne a objektívne bez zbytočného predlžovania. K zakúpenému stroju dostávate vždy medzinárodnú servisnú knihu alebo záručný list prípadne elektronickú registráciu. Naši technici sú plne pripravení vyriešiť akýkoľvek potencionálny problém alebo závadu.

4. BOHATÉ SKÚSENOSTI

Predávame iba značkové a vyskúšané stroje ! Našimi rukami prejde ročne niekoľko stoviek strojov, či už cez servis alebo predajňu. Jazdili sme na takmer každom dostupnom stroji na trhu a našimi mechanikmi neprešla cez ruky štvorkolka, ktorú by sme nepoznali konštrukčne. Diskusiu na tému ako vybrať správny a kvalitný stroj podľa poruchovosti, praktických vlastností, výkonových parametrov a ceny vieme rozviť a poradiť. Hlavná filozofia je ponúknuť stroj, ktorý funguje v každom smere a vyčarí úsmev na tvári zákazníka a nie vrásky predajcu ! Špecializujeme sa na okruh kvalitných ATV,UTV,SSV snažíme sa o perfektný servis, dostupnosť náhradných dielov a širokú škálu príslušenstva.

Čo vlastne ponúkame zákazníkom?

  • najširšiu skladovú zásobu strojov od všetkých výrobcov cca 25-30ks strojov skladom
  • poradenstvo pri kúpe na základe požiadaviek zákazníka, tak aby stroj slúžil zákazníkovi a nie naopak !
  • technické informácie o strojoch a praktické poradenstvo pri kúpe a samotnom využívaní stroja
  • širokú škálu príslušenstva, doplnkov, oblečenia a samozrejme náhradných dielov
  • kvalitné technické zázemie na základe dlhoročných skúseností so servisom
  • rýchly a efektívny systém záručných opráv a reklamácii
  • výhodné financovanie
  • efektívne dodanie stroja v čo najkratšom termíne a dovoz v rámci SR
  • zákaznícke zľavy a vernostné karty pre individuálne výhody

Je krásne mať svoju prácu zároveň aj ako hobby a splnený sen. Sme pripravení odovzdať Vám, našim klientom, všetky potrebné informácie k tomu, aby Vaše rozhodnutie pri výbere stroja bolo pre Vás to najlepšie. Pracujeme na Našom profesionalizme, každodenne a chceme, aby značka QUADMOTO bola pre Vás zárukou, Vyvíjame sa už viac ako 10 rokov a budeme v tom pokračovať. Vaše podnety, tipy, a nie len tie pozitívne, sú pre nás dôležité. Budeme vďační za akúkoľvek spätnú väzbu. Budujeme spoločnú komunitu a práve Vy ste pre nás najdôležitejší.

Váš team Quadmoto s.r.o

 

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.