O SPOLOČNOSTI QUADMOTO CENTRUM

Začiatky predaja pod obchodným menom a rozbehnutie vlastnej predajne bolo veľkou výzvou, ale hlavne snom pre celý náš tím. V roku 2005 sme teda rozbehli podnikanie na živnosť a postupne sme vybudovali firmu s pevným základom a od roku 2009 s oficiálnym obchodným menom QUADMOTO s.r.o.

4 dôvody, že Quadmoto Centrum je najlepšia voľba ...

qm logo

Prečo práve QUADMOTO ?

Význam slova je zložený z dvoch výrazov: QUAD znamená v angličtine štvorkolka a výraz MOTO vznikol ako skratka od slova motocykel. QUADMOTO je teda firma, ktorá je určená pre priaznivcov štvorkoliek, ale aj motocyklov! Každoročne strávime na štvorkolkách/motorkách množstvo času, či už pri bežnom jazdení, práci, testovaní, ale aj závodoch a v podstate sa nám splnil sen, ktorý sme dlho budovali a zakladali na dobrom mene firmy, ktoré bolo a bude pre nás to najdôležitejšie a chceme, aby značka QUADMOTO bola pre Vás zárukou! "Je krásne mať svoju prácu zároveň aj ako hobby a splnený sen."

Každoročne sa snažíme budovať a rozvíjať komunitu zákazníkov a priateľov z okruhu štvorkoliek a motocyklov. V rámci našich možností pomáhame realizovať a sponzorovať rôzne akcie, zrazy ako napr. WRCUP.

Quadmoto

Z histórie

Naša prvá predajňa mala rozlohu cca 60 m2 čomu sme prispôsobili aj našu ponuku a celkový sortiment bol zameraný na cenovo dostupnejšie stroje a značky. Našim cieľom bolo vybudovať "štvorkolkové centrum," ktoré by zastrešovalo všetky prestížne značky a samozrejme kompletné servisné zázemie. Práca nás motivovala a klientom sme vždy odovzdávali všetky skúsenosti,dojmy a praktické informácie. Postupom času sme predajňu zväčšovali,sťahovali,prerábali a zákazníkov pribúdalo.

Jedna z prvých značkových štvoriek, ktorá sa u nás objavila bola SMC 301R. 

  • K SMC sme pridali značky štvorkoliek a UTV - ACCESS MOTOR, TGB následne CF MOTO a prestížnu americkú značku ARCTIC CAT.
  • V roku 2010 sme začali zastrešovať homologované japonské štvorkolky ako YAMAHA, SUZUKI, KAWASAKI.
  • Od roku 2011 sme sa stali predajcami najprestížnejšej značky BRP-CAN AM s autorizovaným servisom a komplexnou podporou.
  • V roku 2013 rozšírila naše portfólio rodina štvorkoliek a UTV POLARIS.

 

Na všetky uvedené značky poskytujeme profesionálny predaj, servis a poradenstvo a pri bežnej prevádzke máme skladom všetky aktuálne modely strojov. V súčasnosti zastrešujeme všetky prestížne značky strojov na trhu s ATV, UTV a SSV a my sme vďačný práve Vám - našim zákazníkom, ktorý nás posúvajú stále vpred.

Okrem samotných strojov máme taktiež oficiálne zastúpenie značiek toho najkvalitnejšieho príslušenstva a doplnkov vhodných na všetky dostupné stroje, ktoré dovážame z celej EU. Produkty sú dostupné v predajni alebo cez náš Quadmoto Eshop.

Aká je súčasnosť a plány Quadmoto Centra ?

Aká je súčasnosť a plány ?

Ak by sme mali zhodnotiť podnikanie v minulosti a teraz, jednoduchšie a menej náročne to bolo na začiatku, kedy sme len pohrávali s myšlienkou vytvoriť stabilnú predajňu a zázemie. Podnikanie v tomto segmente nie je prechádzka po vydláždenom chodníku a niekedy je to kus tvrdej práce a driny no hlavne ukrátenie sa o voľný mimopracovný čas.

V súčasnosti pracujeme a zdokonaľujeme náš vnútorný organizačný systém, tak aby sme vždy poskytli tie najlepšie služby na najvyššej úrovni či už z oblasti predaja alebo servisu. Nesúhlasíme s prístupom robiť všetko a robiť to zle resp. nekvalifikovane... Naše hranice predaja a servisného zázemia sme si určili a naše Quadmoto budeme zdokonaľovať a vylepšovať tak, aby sme udržali najvyšší štandard a líšili sa od ostaných. Stotožnujeme sa s myšlienkou robiť kvalitu a nie kvantitu.

  • V súčastnosti poskytujeme našim zákazníkom showroom – predajňa QUAD MOTO CENTRUM o rozlohe cca 300m2, kde bežne máme cca 25ks strojov z rôznych značiek, cez 200ks prilieb, boxy, radlice, náhradné diely, pneumatiky, oblečenie, atď...
  • Servisné stredisko má v súčastnosti rozlohu cca 150m2 s kompletným vybavením, ECU diagnostikou a skladovými priestormi pre stroje. V súčastnosti prejde našimi bránami servisu niekoľko stoviek štvorkoliek ročne, na ktoré poskytujem kvalifikovaný a individuálny servis so zárukou. 

Od roku 2009  sme sa stali TOP predajňou na Slovensku zameranou na predaj a servis štvorkoliek a patríme medzi autorizovaných predajcov jednotlivých značiek s kvalifikovaným zázemím.

Komu vlastne za všetko vďačíme ?

Poďakovanie patrí najmä naším zákazníkom, ktorí nás navštívili. Vážime si každého klienta už len preto, že si vybral našu spoločnosť. Snažíme sa vždy jednať ústretovo a čestne voči našim klientom a to v rôznych situáciach. Každý rok sa snažíme pomôcť usporiadať jednotlivé akcie, zrazy či preteky pre nadšencov štvorkoliek, do ktorých vkladáme organizačne schopnosti alebo ako sponzor.Vaše podnety, tipy, a nie len tie pozitívne, sú pre nás dôležité. Budeme vďační za akúkoľvek spätnú väzbu. Ďakujeme

S úctou a poďakovaním spoločnosť QUADMOTO s.r.o

 

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.