RUMUNSKO BRP DRACULA Club 2016

BRP Dracula Club 2016 je testovanie noviniek od výrobcu BRP pre všetkých autorizovaných dílerov tejto prestížnej značky. 

 

CF MOTO návšteva v Číne

Značka CF MOTO originálnom znení ZHEJIANG CFMOTO POWER CO., LTD sa za posledné roky prepracovalo k TOP výrobcom štvorkolkiek a side by side SSV/UTV na svete.

 

Motoclub Baláž ako občianske združenie veľmi dobré známe v slovenskom motošporte hlavne na základe jazdeckých úspechov pretekárov Petra Balaža a Miloša Baláža, ale aj

 

WRCUP 2015 najväčší serial závodov štvorkoliek na SR

Počas roku 2015 sme sa stali spolu s organizáciou Wolf Riders hlavnými organizátormi a sponzormi najväčšieho seriálu amatérskych závodov štvorkoliek so zameraním hlavne na pracovné štvorkolky.

 

BRP Meeting

V roku 2015 sme sa aktívne záčastnili školenia a testovania strojov BRP v krásnom prímorskom prostredí Čiernej Hory v meste Budva.

 

Čo je vlastne znamená WRCUP ? V minulosti známy seriál závodov Wolf Riders dostal novú podobu Wolf Riders Cup od marca 2015 pod záštitou Quadmoto s.r.o ako hlavný sponzor seriálu závodov pre sezónu 2015.

 

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.